Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Автомобільні сканери для діагностики

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Автосканер: види, ціни і особливості вибору

Сканер для діагностики автомобілів - незамінна річ для вирішення проблем з автотехнікою. Автомобільний сканер підключається до електросистеми автомобіля через obd2 чи іншої роз'єм і послідовно опитує датчики робочих вузлів і систем машини, визначаючи несправність. Результат перевірки видається у вигляді кодів, прочитавши які автомобільний майстер може визначити, що потрібно поміняти, налаштувати або відремонтувати.

Додатково сканер для авто може використовуватися для зчитування показань з встановлених в машині датчиків, проведення перепрошивки ЕБУ, кодування блоків, ініціалізації виконуваних протоколів, активації і адаптації робочих вузлів після їх заміни, ремонту або настройки. На ринку представлено кілька різновидів сканерів, що розрізняються функціональністю. Найбільше число опцій у дилерських автомобільних сканерів.

Види сканерів для діагностики авто - специфікація і призначення

Діагностичні сканери для автомобілів є незамінним обладнанням для будь-якої автомайстерні. З його допомогою здійснюється перевірка всієї електротехніки, якою оснащений автомобіль: прилад підходить для діагностики двигуна, інжектора. Залежно від розв'язуваних завдань можна придбати техніку різної функціональності.

На ринку представлена ​​велика кількість сканерів для авто. Вони розрізняються по спеціалізації - для автомобілів, що випускаються одним виробником, підходять одні сканери, а для техніки інших брендів - інші.

Ця велика група діагностичного обладнання отримала назву дилерських Автосканер. Вузька спеціалізація дозволяє найкращим чином виявляти всі можливі дефекти і своєчасно їх усувати. Купівля подібного пристрою виправдана для спеціалізованих автосервісів, де ремонтують авто офіційних дилерів.

А для тих майстерень, де лагодять різні автомобілі, краще вибрати мультімарочний прилад для діагностики авто. Подібна техніка є універсальною і дозволяє успішно вирішувати поставлені завдання при ремонті будь-якої техніки.

Придбання автомобільного сканера: який сканер краще вибрати

Купівля приладу для діагностики автомобілів - не такий простий процес, як здається на перший погляд. Моделі можуть відрізнятися швидкістю роботи, надійністю і кількістю функцій. Також у техніки різні робочі протоколи і роз'єми для підключення.

Наприклад, діагностичний сканер, оснащений 16-контактним роз'ємом obd2, підходить для зчитування даних з пам'яті бортового комп'ютера більшості авто. Однак таким роз'ємом можуть комплектуватися не всі моделі. Тому в ряді випадків може знадобитися спеціалізований сканер для автомобіля або спеціальний перехідник для універсального сканера.

Уточнити, який сканер автомобільний підійде для конкретної моделі машини, можна в інструкції, що додається до кожного приладу, або ж можна використовувати мультимарочний діагностичний сканер для авто. Подібні моделі користуються великим попитом. Якщо вибрати і купити автомобільні сканери такого плану і міняти перехідники, їх можна використовувати для роботи з будь-автотехнікою.

Ціни і популярні моделі сканерів для автодіагностики

Серед продукції, представленої на ринку, відмінно зарекомендував себе сканер діагностики автомобіля Elm327. Він відрізняється стабільністю і надійністю, невибагливий і дуже простий в роботі. Діагностику може виконувати людина, що не має глибоких знань. Діагностичний сканер для автомобілів підключається по дротового або бездротового зв'язку, має компактні розміри, і користуватися ним дуже зручно. Вартість сканера діагностики авто в районі 12 $.

Універсальним варіантом для вантажних і легкових автомобілів є Автоком. Сканери діагностики автомобілів даного виробника використовуються для обслуговування більше 4 сотень моделей автотехніки. Якщо купити сканер для авто, можна проводити діагностику мотора, систем запалювання, клімат-контролю і ABS, перевіряти трансмісію, іммобілайзер і інші функції. Цей комп'ютер для діагностики авто комплектується різними коннекторами, що дозволяють підключати його до всіляких легкових і вантажних машин. Купити діагностичний сканер для автомобілів можна за 89 $.

Вирішивши придбати комп'ютер для діагностики автомобілів, найкраще орієнтуватися на професійні моделі, які пройшли випробування часом і рекомендовані провідними автомайстерні. Економити на сканері для авто діагностичне не варто. Помилка в діагностиці може привести до неправильного ремонту, що явно не сподобається клієнтам будь-якого автосервісу.

Почитайте технічні специфікації, перш ніж купити автомобільний сканер, вивчіть відгуки і визначте для себе найбільш якісні і надійні моделі. Якщо потрібно, проконсультуйтеся у професіоналів. Вдалої покупки!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.