Магазин CARTOOLS - був заснований в 2011 році і дуже швидко завоював довіру покупців. Основним напрямком діяльності магазину є продаж діагностичного та іншого обладнання для автосервісів і автовласників.
В даний час ми є однією з провідних компаній на ринку України з комплексним поставкам високоякісного обладнання для діагностики автомобілів від провідних виробників для автосервісів і дилерських станцій технічного обслуговування автомобілів.
Однією з головних переваг нашої компанії є, то що 90% всього представленого асортименту обладнання, завжди знаходяться в наявності на складі.

Колектив нашої компанії складається тільки з досвідчених фахівців, здатних вирішити практично будь-яке технічно складне завдання, пов'язане з комп'ютерною діагностикою автомобілів. Нам добре відома технічна специфіка наших товарів, тому ми пропонуємо клієнтам найбільш прийнятні умови. За основу взаємовигідного та ефективного співробітництва ми беремо пошук персонального підходу до кожного клієнта і суворе дотримання всіх домовленостей. Ми намагаємося створити найбільш комфортні умови для легкого спілкування і результативної роботи. Головним критерієм існування нашої компанії є прекрасна репутація і хороші відгуки клієнтів, тому ми спочатку робимо акцент на довгострокову співпрацю, а також відповідальний і уважний підхід до надання послуг.

На всі товари, пропоновані нашим інтернет-магазином, діє гарантія. Вирішення всіх питань, пов'язаних з обміном несправного обладнання, відбувається швидко і завжди на користь клієнтів.
Чекаємо Вас в нашому магазині, ми докладемо всіх зусиль, щоб допомогти вам вирішити ваші проблеми, забезпечивши вас надійним і якісним обладнанням для задоволення ваших потреб.