Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Дилерські автосканери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

ДИЛЕРСЬКІ АБО МАРОЧНІ СКАНЕРИ ДЛЯ АВТОДІАГНОСТИКИ

Універсальний дилерський автосканер - необхідне обладнання для автосервісу. У всіх сучасних автомобілях більшість основних вузлів оснащено датчиками, без яких неможлива коректна робота двигуна, коробки передач і інших систем. За допомогою універсального сканера діагност може підключитися до ЕБУ (електронний блок управління) автомобіля, виявити причини несправності, скинути помилки, відрегулювати або замінити несправні датчики. Перевага універсального сканера в тому, що їм можна працювати з автомобілями певних марок.

Різновидів обладнання на ринку дуже багато, в тому числі, помітно різняться за ціною, тому вибір марочного Автосканер завжди вимагає ґрунтовного вивчення питання. Перш ніж купити автосканер, необхідно переконатися в придатності конкретної моделі для вирішення своїх завдань.

 

МОЖЛИВОСТІ СУЧАСНОГО ДИЛЕРСЬКОГО АВТОСКАНЕРА

Функціональність більшості сканерів, незалежно від їх вартості, однакова. У пакет можливостей, яким володіє практично будь-який бюджетний універсальний марочний або дилерський сканер, входить:

  • діагностика двигуна на відповідність стандартів вихлопу;
  • діагностика системи запалювання;
  • діагностика системи трансмісії;
  • діагностика кліматичної системи;
  • діагностика системи ABS і т.д.

Бюджетний діагностичний сканер Autocom підтримує більше 60 тис. Моделей легкових і вантажних автомобілів всіх популярних вітчизняних і закордонних марок. Сканер підключається до комп'ютера через USB-кабель або Bluetooth (опція купується окремо) і робить можливим контроль і налаштування параметрів в режимі реального часу.

Професійний діагностичний автосканер Launch відрізняється більш потужним функціоналом, продуманим програмним забезпеченням, зручністю в експлуатації, кількістю зчитувальних помилок і оперативністю оновлення системи. Це обладнання відрізняється наявністю власного дисплея і міні-принтера. Для контролю та реєстрації поточних показників датчиків їх не потрібно підключати до ноутбука. Це зручно, тому що підключення часто відбувається в обмеженому просторі, в якому комп'ютер легко впустити і розбити.

 

ДИЛЕРСЬКІ АВТОСКАНЕРОМ: НОВІ ПОМИЛКИ І СУЧАСНІ АВТОМОБІЛІ

Дані по помилках і підтримки нових марок автомобілів автосканер оновлює у міру появи нових прошивок. Але у професійного сканера Launch є перевага в підтримці мережевих протоколів для підключення до інтернету. Купити дилерський автосканер варто хоча б тому, що при виявленні невідомої помилки діагност може швидко зв'язатися з центром підтримки для її визначення. Рішення зазвичай знаходиться протягом 48 годин, після чого відразу виходить оновлення, доступне всім користувачам обладнання. Це пов'язує автосервіси з обладнанням однієї марки в загальну мережу з власною базою знань.

Купити придатний для діагностики будь-яких автомобілів дилерський автосканер нескладно. Інтернет-магазин пропонує якісне, перевірене обладнання за доступними цінами для будь-яких потреб. Для зчитування більшості несправностей всіх основних марок підійде бюджетний варіант. А великому сервісу, для якого відповідь клієнту «Не можемо виявити помилку» просто неможливий, варто придбати потужний професійний дилерський сканер для авто.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.