Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

OBD2 перехідники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Практично всі сучасні автомобілі оснащені бортовими комп'ютерами, призначеними для відображення коду виниклої несправності (помилки), а в просунутих моделях вони здатні не тільки відображати помилку, але і робити розшифровку цього коду.

Для зв'язку з бортовим комп'ютером служать діагностичні роз'єми автомобілів, за допомогою яких здійснюється підключення спеціальних приладів (сканер, тестер) з метою проведення комп'ютерної діагностики та визначення якості роботи блоків управління транспортного засобу. Одним з найпопулярніших і часто використовуваних є роз'єм стандарту obd 2, який в залежності від марки автомобіля може бути розташований як в салоні автомобіля, так і в підкапотному просторі. Якщо у вашому автомобілі не встановлена ​​спеціальна колодка для підключення діагностичної апаратури, в нашому магазині CARTOOLS можна купити роз'єми абсолютно будь-яких стандартів.

OBD2 ПЕРЕХІДНИКИ: НЕЗАМІННІ ПОМІЧНИКИ В ДІАГНОСТИЦІ АВТО

Більшість сканерів і тестерів оснащені 16-контактним роз'ємом OBD 2, застосування яких при проведенні діагностичного обстеження вантажної автомобільної техніки або технічно застарілих транспортних засобів можливо лише в тому випадку, якщо є obd 2 перехідник, що дозволяє здійснити зв'язок блоків управління автомобіля з діагностичним обладнанням за спеціальними протоколами обміну.

Для діагностики модельного ряду автомобілів Tavria, Lanos, ВАЗ, Sens, Daewoo використовується перехідник gm12 obd2, який дозволяє підключитися до таких адаптерів, як ELM237 або USB-KKL. Якщо на зазначених вище автомобілях встановлена ​​12-контактна діагностична колодка gm12, але виникла необхідність використовувати діагностичний адаптер з 16-контактним роз'ємом стандарту obd2, вирішити цю проблему допоможе такий перехідник, який без всяких турбот і витрат часу можна замовити в нашому магазині CARTOOLS, що спеціалізується на продажу високоякісної апаратури для діагностики автомобільного транспорту.

Щоб провести самостійне діагностичне обстеження, автовласникові необхідно знати, за яким протоколом працює блок управління автомобіля. При наявності такої інформації залишається тільки придбати адаптер, знайти програму, сумісну з таким адаптером, визначити місце знаходження відповідного роз'єму і підключити до нього апаратуру для зчитування кодів несправностей. В результаті цих дій з'являється можливість розібратися в параметрах роботи блоку управління, змінити налаштування системи запалювання або ступінь збагачення суміші.

Якщо на автомобілі встановлений діагностичний роз'єм, блок управління підтримує протокол obd 2, в наявності є перехідник gm12 на obd2, адаптер для проведення діагностики і відповідне програмне забезпечення, можна сміливо приступати до діагностичного обстеження для виявлення і попередження можливих несправностей транспортного засобу.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.