Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Мультимарочні автосканери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Мультімарочний діагностичний автосканер - це пристрій, що застосовується для діагностичних досліджень автомобілів різних марок. Тип автомобіля, який підлягає діагностиці, визначається відповідно до ПО і діагностичними протоколами. Марки вказані в спеціальних таблицях.

Сучасне діагностичне обладнання на базі ПК динамічно удосконалюється. Постійно в лабораторіях розробляються нові програми, що забезпечують нові можливості і зручності. Наприклад так була впроваджена дилерська діагностика машини і осцилографи, тестер електричних контактів і тестер мотора.

 

МУЛЬТИМАРОЧНІ ДІАГНОСТИЧНІ АВТОСКАНЕРИ: ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Мультімарочний сканер підходить для широкого спектру завдань. Діагностика можлива для великого переліку вузлів і деталей, і для багатьох моделей авто. Кожен фахівець або любитель, який володіє оновленою версією системи, може виконувати безліч функцій:

  • Зчитування кодів, розшифровка і видалення даних;
  • Відображення характеристик у вигляді графіків або таблиць;
  • Скидання сервісних інтервалів;
  • Створення кодування електричних блоків;
  • Активація нових режимів функціонування;
  • Тестування систем і механізмів;
  • Імітація сигналів датчиків;
  • Фіксація будь-яких змін;
  • Визначення типу системи автомобіля;
  • Побудова таблиці з параметрами.

Наш інтернет-магазин реалізує останні версії продукту. У нас можна купити мультімарочний сканер останніх моделей, комп'ютеризованого таким чином взаємодія з автомобілем. Програма встановлюється на ПК. Магазин пропонує вибрати мультімарочний сканер будь-якого типу, в залежності від моделі автотехніки. Широкий асортимент включає як бюджетні версії, так і кращі, з самим повноцінним оснащенням.

 

ЯК ВИБРАТИ УНІВЕРСАЛЬНИЙ АВТОСКАНЕР ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ АВТО
MAXISYS PRO

MaxiSYS Pro - лінійка виконана на базі модельного ряду Autel, і є новітньою версією мультимарочного Автосканер. У порівнянні зі схожими моделями MaxiSYS Mini і MaxiSYS крім базової комплектації містить додаткові переваги. У версії Pro можлива діагностика по протоколу J2534 через бездротовий зв'язок Wi-Fi, завдяки спеціальному адаптеру. Це дозволяє обмінюватися даними з локальною мережею без використання проводового контакту. Дистанційна підтримка через інтернет надає безліч нових можливостей. Системи машини ідентифікуються за спеціальним номером.

 

LAUNCH X431

Launch X431 PRO 3 є версією 2016 року. Дана апаратура стала новим рішенням для перевірки різних моделей автомобілів. Універсальний діагностичний сканер виготовлений компанією Launch Tech спеціально під новітні версії Android, завдяки чому програмою можна користуватися на планшеті або смартфоні, що користувачі знаходять дуже зручним. Універсальне діагностичне обладнання для автомобілів відрізняється надійністю, і здатне функціонувати при напрузі 18 В. Система виконує кодування і адаптацію, а можливості інтерфейсу дозволяють вибирати мову, в тому числі і російська. Це незамінний засіб перевірки для будь-якого автосервісу, яким можна протестувати понад вісімдесят марок автомобілів. Додаткова можливість обміну даними через інтернет дозволяє діагностам фіксувати в мережі зібрану інформацію і обговорювати її з іншими спецілісти.

 

FCAR F5-G

FCAR F5-G - новий вид мультимарочного сканера, вироблений брендом FCAR. За допомогою даної системи можна перевіряти і вантажне авто, і легкову машину. Багато автолюбителів знаходять таку універсальність дуже привабливою. Мультісканер для авто даної марки відрізняється вдосконаленою апаратної начинкою. Вона дає можливість проводити тестування на більш високому рівні. Оновлений дизайн корпусу відрізняється мінімалізмом і зручністю. Для комфортного користування інтерфейсом виробник встановив на системі кольоровий ЖК-дисплей 600х800 рх. Для користувача доступно ергономічне меню, яке надає управління безліччю корисних функцій. Універсальний діагностичний сканер для авто вже встигли оцінити по достоїнству багато фахівців, його закуповують СТО та окремі автолюбителі, так як це оснащення полегшує безліч завдань.

 

BOSCH KTS 590

Bosch KTS 590 - це продукт відомої компанії, яка вже багато років випускає різні види техніки. Цей сканер для діагностики автомобілів став новинкою кінця 2016 року, і спочатку оснащення виконувалося на базі попередника Bosch KTS 570, взявши від нього найкраще. Нова система відрізняється швидкістю передачі інформації (вище в 200 разів), що дозволяє перевіряти одночасно CAN-шині і DoIP.

 

G-SCAN 2

G-Scan 2 - цей універсальний сканер варто купити всім, хто цінує наявність великої кількості функцій, наприклад дана модель містить двоканальний осцилограф і імітатор сигналів. Система здатна проводити перевірку систем багатьох популярних моделей авто.

У пошуках кращого Автосканер звертайтеся в наш магазин. Цю новинку відразу оцінили автосервіси - оснащення для діагностики у багато разів спрощує роботу майстра, так як відразу визначає не тільки явні неполадки, а й взаємодії цілих систем. Це особливо цінно при ремонті сучасних авто, так як техніка щороку вдосконалюється і стає все складніше і складніше. У нашому інтернет-магазині мультімарочний сканер для авто можна придбати на найвигідніших умовах, до уваги користувача представлено широкий асортимент.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.