Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Ендоскопи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Як можна зрозуміти з назви, пристрій являє собою переносний ендоскоп жорсткого або гнучкого конструкції з відеокамерою в кінцевій частині. На протилежному його кінці є дисплей, за допомогою якого в реальному часі ведеться відеоспостереження за досліджуваним об'єктом. Одержуване відеозображення зберігається на цифровому носії.

ЩО ТАКЕ АВТОМОБІЛЬНИЙ ЕНДОСКОП З ВИСОКОЮ РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ І НАВІЩО ВІН ПОТРІБЕН

Відеоендоскопи належать до сімейства оптоволоконної техніки, тому передача сигналу відбувається в високоякісному цифровому форматі. Товщина оптоволоконної нитки становить близько 0,015 мм, що дозволяє у багато разів збільшувати якість транслюється картинки.

З технологічної точки зору автомобільний ендоскоп нічим не відрізняється від інших технічних моделей. Технологія зйомки полягає в тому, що зображення, потрапляючи на матрицю за допомогою об'єктива, передається через кабель в преосвітній блок, в результаті чого відображається на дисплеї.

Часто відеоендоскоп необхідний для дослідження об'єктів, що знаходяться в місцях з практично повною відсутністю світла. У цьому випадку використовується світлодіодне підсвічування.

Технічний ендоскоп для автосервісу застосовується з метою виявлення порушень справного стану різних робочих поверхонь. Зокрема, з його допомогою можна виявити:

  • тріщини;
  • корозійні освіти;
  • відколи;
  • ерозійні знос;
  • механічні деформації.

Сучасний ендоскоп технічний має безліч різновидів, що відрізняються функціоналом і конструкцією. Діаметр робочої частини в середньому становить від 6 мм до 20 мм, що дозволяє вирішувати завдання практично будь-якої складності. Управління зондом здійснюється в двох площинах і чотирьох напрямках.

ГНУЧКІ ЕНДОСКОПИ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Даний тип приладів найбільш популярний, оскільки дозволяє провести обстеження самих важкодоступних робочих зон. Щоб надати кабелю необхідний рівень гнучкості в його конструкцію включають вольфрамову оплетку. USB ендоскоп - найбільш зручний і практичний варіант на сьогоднішній день, так як має опцію підключення до комп'ютера.

Як правило, обстеження робочих поверхонь супроводжується контактом з агресивними хімічними середовищами. Безпроблемна і надійна експлуатація технічних моделей досягається установкою спеціальних лінз, стійких до впливу бензину і масел, а також механічних пошкоджень.

Перш ніж купити ендоскоп для виконання певних завдань, слід ознайомитися з його характеристиками і правилами експлуатації. Зазвичай допускається застосування приладу в наступних умовах:

  • відносна вологість - від 5% до 95%;
  • температура експлуатації зонда - від -10 ° С до + 80 ° С;
  • занурення на глибину - не більше 3 м.

Ендоскоп для смартфона вважається самим мобільним і практичним варіантом. Підключення здійснюється через micro-USB порт смартфона, а використання можливо як на Android, так і iOS. Для коректної роботи додатково завантажується і встановлюється спеціальний додаток.

З такими моделями можна оперативно обстежити стінки поршня і циліндра двигуна, форсунки, каталізатор і багато іншого. Рання діагностика допоможе виявити дефекти на стадії раннього освіти, вжити відповідних заходів і заощадити на дорогому ремонті.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.