Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Чіп-тюнінг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Мода диктує свої умови не тільки на подіумах, але і на трасах, висуваючи в центр уваги певні марки автомобілів, то нові технології. В останні роки все більш популярною стає така технологія, як чіп тюнінг двигуна. Після докладного вивчення можна зробити висновок, що чіп тюнінгом двигуна називають точну настройку комп'ютерного блоку управління двигуном. Чиптюнінга двигуна вже давно не є новинкою, проте далеко не всі власники автомобілів знають все про ті переваги, які вона дає.

Масове використання перепрограммируемой пам'яті в блоці управління двигуном почалося в 1997 році. Варто відзначити, що спочатку виконували чіп тюнінг дизельних двигунів, а пізніше таку ж операцію стали робити і з бензиновими двигунами. Прошивка двигуна, а саме його електронного комп'ютерного блоку, дозволяє значно поліпшити технічні характеристики без заміни вузлів і деталей. Технічно для здійснення прошивки двигуна навіть не потрібно розбирати двигун, адже з'єднання здійснюється за допомогою спеціального дистанційного роз'єму, за винятком деяких випадків.

ПРИЗНАЧЕННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЧІП-ТЮНІНГУ АВТОМОБІЛІВ

Основне призначення чіп-тюнінгу - це поліпшення заводських налаштувань, що дозволяє значно знизити витрату палива, підвищити потужність, а також скорегувати такі «неполадки», як нерівномірний перехід від холостого ходу до руху, нестійкий холостий хід тощо. Для того щоб максимально якісно виконати чіп тюнінг, Харків і вся Україна звертаються за професійним обладнанням в наш інтернет-магазин CARTOOLS.

У нашому інтернет-магазині представлено обладнання від кращих виробників, яке допоможе вам тюнінгувати чіп двигуна. Основними інструментами, які знадобляться вам в цій справі, є програматори і позиційний стіл для програмування. В інтернет-магазині CARTOOLS представлені різні програматори від провідних світових виробників, робота з якими буде легкою, а результат - вражаючим. Використовуючи ці програматори, ви зможете налаштовувати не тільки легкові автомобілі і мототехніку, але також і яхти, і катери.

Контролери поставляються в комплекті з оригінальним програмним забезпеченням, тому відразу ж після розпакування вони готові до роботи. Залежно від моделі, контролери підтримують різну кількість протоколів, визначиться з вибором потрібної вам моделі вам завжди допоможуть наші співробітники. Підключення до персонального комп'ютера або ноутбука здійснюється за допомогою звичайного USB-кабелю, який також входить в комплект поставки. Тут же ви знайдете і повний комплект шнурів і перехідників, необхідних для підключення контролера до електронного блоку управління двигуном через дистанційний роз'єм.

Підскок оборотів холостого ходу допоможе усунути чіп тюнінг Ланос. Київ і його жителі, а також вся країна довіряють представленим у нас обладнання. Зверніться в інтернет-магазин CARTOOLS - і ви залишитеся задоволені!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.