Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Програматори іммобілайзерів і ключів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Кожен сучасний автомобіль, оснащений системою автозапуску, для отримання доступу до управління вимагає наявності спеціального чіп-ключа. Відповідальним за перевірку його актуальності є спеціальний електронний пристрій, синхронізоване з системою запуску. Називається воно іммобілайзер.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ПРОГРАМАТОРИ КЛЮЧІВ

Іммобілайзер - своєрідна протиугінна система, здатна надійно заблокувати несанкціонований доступ до автомобіля. Тільки спеціально закодований ключ здатний розімкнути захист і дати доступ до керування транспортним засобом. Однак, як і будь-яка "палиця з двома кінцями", подібна надійність має неприємні наслідки: втрата ключа або його пошкодження перекривають доступ до автомобіля навіть законному власнику.

Контактуючи з замком запалювання, чіп-ключ посилає сигнали иммобилайзеру, який, зчитуючи інформацію з з'явився носія, починає звіряти дані. Якщо інформація з транспондера збігається з інформацією автомобільного іммобілайзера, система захисту дозволяє включення запалювання. В іншому випадку, алгоритм перевірки призводить до блокування транспортного засобу.

ПРОГРАМАТОРИ ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ ВИРІШАТЬ ВАШУ ПРОБЛЕМУ

В даному розділі інтернет-магазину представлені програматори ключів і иммобилайзеров, здатні впоратися з проблемою ультрасучасних пристроїв проти викрадення. У нас ви можете придбати необхідне обладнання для програмування нових ключів і виконання всіх супутніх цьому завдань:

  • обчислення типу іммобілайзера;
  • визначення коду доступу;
  • видалення старих ключів з пам'яті іммобілайзера;
  • підготовка транспондера до майбутньої процедури прив'язки;
  • програмування пульта управління замком;
  • клонування чіп-ключів та ін.

Основне завдання програматора - прив'язка нового чіп-ключа до ІММО. Однак для отримання кінцевого результату знадобиться не тільки програматор автомобільних ключів, але і ряд додаткових «помічників». З цією метою в нашому каталозі представлені популярні моделі необхідної техніки, сумісні з іммобілайзером автомобілів різних марок. Наявне обладнання дозволяє виконати весь спектр робіт по відновленню ключів зі збереженням високого рівня захисту від несанкціонованого доступу.

На все обладнання надається гарантія, а всі питання, пов'язані з вибором і експлуатацією ви завжди можете задати нашим менеджерам, використовуючи зазначені на сайті телефони або форму зворотного зв'язку.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.