Наші переваги

1. Ціни. Ми щодня стежимо за актуальністю цін на всі наші позиції. І незважаючи на коливання курсу валют, намагаємося оперативно встановлювати для вас привабливі ціни на всі наші старі та нові продукти.

2. Консультації кваліфікованих фахівців. Значний досвід роботи в сфері продажів і обслуговування діагностичного обладнання, а також надання безкоштовної консультативної допомоги клієнтам допомагають нашій компанії вже довгий час утримувати одну з лідируючих позицій на ринку.

3. Час роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних і перерв. Замовлення на сайті приймаються 24 години на добу.

4. Потрійний контроль якості обладнання. Кожен прилад ретельно перевіряється нашими фахівцями, що практично зводить до нуля можливість купівлі несправного або бракованого устаткування.

5. Доставка. Товар, куплений у нас, зручно отримати не тільки мешканцім Києва, а й клієнтам зі всіх регіонів України. Терміни доставки 1-2 дні. Можлива оплата при отриманні.

6. Знижки. Для своїх постійних клієнтів ми завжди пропонуємо особливі умови. Актуальну інформацію про наші акції та спеціальні пропозиції можна уточнити в розділі нашого сайту «АКЦІЙНІ ТОВАРИ» або у наших менеджерів.

7. Гарантія. На будь-яке куповане у нас обладнання ви отримуєте гарантію. Наявність власного сервісного центру знімає всі питання про післягарантійне обслуговування.

8. Техпідтримка. Наша служба техпідтримки оперативно відповість на всі Ваші питання, що виникли під час встановелння програмного забезпечення або налаштування обладнання.

9. Клієнт. Наша компанія з відповідальністю і повагою ставиться до кожного клієнта. У щоденній роботі ми керуємося трьома основними принципами: чесність, надійність і професіоналізм.

Замовлення в один клік